Series
Ratings
16- 태풍상사Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0