Movies
Ratings
31
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.5
DetourRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5