Titles you rated
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- 나루토 4기Rated ★ 0.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
MonstrousRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5