Series
Ratings
73
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- 두근두근 비밀친구Rated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Vampire DetectiveRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 1.5
GoblinRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5- Unkind WomenRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
GhostRated ★ 1.5
SignRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 1.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0