Titles you rated
Hell or High WaterRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 2.0
American HustleRated ★ 4.0- 제자, 옥한흠Rated ★ 4.0
DefaultRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 1.5
City of GodRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.5
The Happy LifeRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
A Family ManRated ★ 2.5