Movies
Ratings
264
RioRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
Red SparrowRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
StorksRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
RampageRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.5
Case 39Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5