Movies
Ratings
166
Ready Player OneRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
La Vie en RoseRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
WildRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
CocoRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5