Series
Ratings
42
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 4.5
Baki The Great Raitai Tournament SagaRated ★ 3.5- Baki Season 1: Part 2Rated ★ 3.0
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.5- Initial D: Fifth StageRated ★ 4.0
- Initial D: Fourth StageRated ★ 4.0
- Initial D: Final StageRated ★ 4.0
- Initial D EXTRA STAGE 2Rated ★ 3.0
- Initial D EXTRA STAGE 1Rated ★ 3.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 3.5- Initial D: Second StageRated ★ 3.5
- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0