Movies
Ratings
138
The Holy MountainRated ★ 0.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
The President's BarberRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Day, December 3, 2024 'Fabricated Insurrection, Hidden Truth'Rated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 5.0
The Novelist's FilmRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HahahaRated ★ 2.5
BeatRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5