Movies
Ratings
45
SinnersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Caravaggio's ShadowRated ★ 2.5