Series
Ratings
74
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 4.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- Death NoteRated ★ 5.0
- Vampire KnightRated ★ 3.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
NANARated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Superstore Season 6Rated ★ 4.5
SuperstoreRated ★ 5.0
SuperstoreRated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0