Series
Ratings
269
Incomplete LifeRated ★ 3.5- Unnamed Memory Act.2Rated ★ 3.0
Unnamed MemoryRated ★ 3.5
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5- Sakamoto Days Season 2Rated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0