Movies
Ratings
20
The Night OwlRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0