Series
Ratings
156
TriggerRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0- DoubtRated ★ 3.0
To My HarryRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Presumed InnocentRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 4.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 2.5
Eye Love YouRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.0