Movies
Ratings
348
Love LetterRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Godzilla Minus OneRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
May DecemberRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 2.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
Beautiful BoyRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5