Series
Ratings
96
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
TitansRated ★ 2.5
The Flash Season 5Rated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.0
Invincible Season 1Rated ★ 4.5
ArrowRated ★ 2.5
ArrowRated ★ 3.5
Parks and RecreationRated ★ 3.5- Parks and RecreationRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5