Series
Ratings
21
The Carrie DiariesRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Surviving Summer Season 1Rated ★ 3.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 4.5
(Un)WellRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Catching KillersRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Puppet Master: Hunting the Ultimate ConmanRated ★ 3.5
Nothing But ThirtyRated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 3.0