Series
Ratings
50
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
The DaysRated ★ 3.5
Hawaii Five-0Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Keep BreathingRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5