Series
Ratings
414
ShōgunRated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
Foundation Season 3Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
GachiakutaRated ★ 3.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0