Series
Ratings
65
Black MirrorRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Extraordinary YouRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0