Titles you rated
- Whispering WaterRated ★ 0.5
HamnetRated ★ 5.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 5.0
HoppersRated ★ 4.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5- Time of CinemaRated ★ 4.0
Ghost MansionRated ★ 0.5
The RIPRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 2.0
Speak No EvilRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 2.5
The Bride!Rated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0