Titles you rated
Dynamite KissRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.0
NCT Universe: LASTARTRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 2.0- Hello Jadoo: Jadoo and FriendsRated ★ 5.0
Hello JadooRated ★ 5.0- Hello JadooRated ★ 5.0
- Hello JadooRated ★ 5.0
- Turning Mecard W Season 2Rated ★ 2.5
- Turning Mecard W Season 1Rated ★ 2.5
Shining Na RaRated ★ 5.0
The Haunted House Season 2-2Rated ★ 3.0- The Haunted House Season 2-1Rated ★ 3.0
- The Haunted House Season 1Rated ★ 4.0
- 신비아파트 444호Rated ★ 5.0
- Turning MecardRated ★ 4.0
- Banzi's Secret Diary Season 1Rated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 3.0