Titles you rated
The Silent SeaRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5- EuphoriaRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0