Series
Ratings
630
Trillion GameRated ★ 1.5- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 2.5
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 2Rated ★ 2.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 4.0
PenanceRated ★ 1.5
Alien: EarthRated ★ 1.5
Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 1.0
AemaRated ★ 3.0
IronheartRated ★ 0.5
TriggerRated ★ 2.5
Gannibal Season 2Rated ★ 2.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.5- Secret RelationshipRated ★ 2.0
Light of My LionRated ★ 2.0
Nao-chan wa ShogakusannenseiRated ★ 2.0- Tokyo Kaiki SakeRated ★ 1.5
Love Deeply!Rated ★ 1.0- Wakako zake Season 7Rated ★ 2.5
Renovation Like MagicRated ★ 3.0
MiraclesRated ★ 2.0