Movies
Ratings
92
Love UntangledRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
A Whisker AwayRated ★ 4.0
TrollsRated ★ 3.0
Trolls World TourRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 3.0