Movies
Ratings
164
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
MissingRated ★ 4.0