Movies
Ratings
212
Blue ValentineRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 1.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5