Movies
Ratings
320
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5- Last but ThreeRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- Noise CancellationRated ★ 2.5