Titles you rated
CruellaRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Mirror MirrorRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Psychic KusuoRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Close Range LoveRated ★ 3.0
Fruits Basket: PreludeRated ★ 4.0
Your Eyes TellRated ★ 3.0