Series
Ratings
609
I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in The Real World, TooRated ★ 4.0
The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too FarRated ★ 5.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Blue BoxRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 5.0
KoikimoRated ★ 4.5
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 4.0
365 Days to the WeddingRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
히나마츠리Rated ★ 4.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 4.0
Murai no KoiRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5