Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Con Is OnRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
George of the JungleRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0