Movies
Ratings
143
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.5
Young Adult MattersRated ★ 0.5
TedRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0