Movies
Ratings
170
Gone with the WindRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0