Titles you rated
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 4.0
How I Attended an All-Guy's MixerRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
How to Become OrdinaryRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0