Series
Ratings
272
My Little Pony: Friendship Is MagicRated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
Deadly ClassRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
A Discovery of WitchesRated ★ 3.0- Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 2.5
Jake and the Never Land PiratesRated ★ 3.0
Maya and the ThreeRated ★ 3.0
Record of RagnarokRated ★ 3.5
Record of Ragnarok IIRated ★ 4.0
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 3.5
Record of Ragnarok ⅢRated ★ 3.5
Ancient Rome: The Rise and Fall of an EmpireRated ★ 4.0
The Legend of KorraRated ★ 3.5
The Legend of KorraRated ★ 3.5
The Legend of KorraRated ★ 3.5
The Legend of KorraRated ★ 3.5