Movies
Ratings
1040- Time of CinemaRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Railroad ManRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Super Happy ForeverRated ★ 4.0
Jay KellyRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The Family StoneRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0