Series
Ratings
25
Ranma 1/2Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Shadows House Season 1Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0