Titles you rated
SamakdoRated ★ 0.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 1.5
Slender ManRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Shark: The BeginningRated ★ 2.5
Night in ParadiseRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 1.5
UnlockedRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5