Titles you rated
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
The Family ManRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5