Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 1.5
VivariumRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0
In for a MurderRated ★ 2.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0