Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.0
Honest CandidateRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0