Movies
Ratings
16
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0