Movies
Ratings
239
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
Our Sweet Days of YouthRated ★ 4.0- Whispering WaterRated ★ 3.0
RougeRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
Two ProsecutorsRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5- RepatriationRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
El SurRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
PassingRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 5.0