Movies
Ratings
167
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The KillersRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0