Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Emilia PerezRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.0
WonderRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
September 5Rated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0