Series
Ratings
202
Flower Ever AfterRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Touch Your HeartRated ★ 2.0- The Mermaid Prince: The BeginningRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5
Be PositiveRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5