Series
Ratings
27- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Disenchantment Season 5Rated ★ 3.0