Movies
Ratings
17
Good NewsRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Johnny EnglishRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5