Movies
Ratings
97
SiratRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Certified CopyRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
Camera BuffRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
I Love Thee for GoodRated ★ 3.5
Hair, Paper, Water...Rated ★ 3.0
The River That Holds Our HandsRated ★ 3.5
Leave the Cat AloneRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.5