Titles you rated
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 1.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
RioRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Barbie: Princess Charm SchoolRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Gnomeo & JulietRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
ItRated ★ 2.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.5
Mary PoppinsRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 2.5